Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KOTY, ŚLIMAKI I INNE HISTORIE

Obraz

spotkania z muzyką
Zapraszamy do świata pełnego rozmaitych postaci. Spośród zwierząt, obok kotów i ślimaków, czekają na nas m.in. żuraw z czaplą, kaczki i kwoka. Każde z nich chce się nam, przedstawić, opowiedzieć o sobie i choć na chwilę zawładnąć naszą wyobraźnią...

spotkania z muzyką
Zapraszamy do świata pełnego rozmaitych postaci. Spośród zwierząt, obok kotów i ślimaków, czekają na nas m.in. żuraw z czaplą, kaczki i kwoka. Każde z nich chce się nam, przedstawić, opowiedzieć o sobie i choć na chwilę zawładnąć naszą wyobraźnią. Czy jednak, przyglądając się im z uwagą, nie znajdziemy podobieństwa do naszych zachowań? Czy przypadkiem to nie my sami ukrywamy się pod ich maskami? Usłyszymy m.in. kompozycje Karola Kurpińskiego, Stanisława Moniuszki, Gioachino Rossiniego, Mieczysława Drobnera.
Wykonawcy: Małgorzata Toczyska-Ludwig/Liza Wesołowska - sopran Małgorzata Godlewska/Katarzyna Pawłowska - mezzosopran, Dawid Dubec/Artur Rożek - baryton, Anna Hajduk/Piotr Szymanowicz - fortepian


sala widowiskowa OCK, bilet 5 zł


Opublikowano: 28 października 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury