Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA

Obraz

Spektakl Teatru Dramatycznego z Płocka rozbawił ostrołęcką publiczność. Były piosenki, tańce, wspaniałe kostiumy i wspólna zabawa, czyli wszystko to, co dzieci lubią najbardziej. Szkoda, że teatr rzadko opuszcza swoje macierzyste mury i występuje poza Płockiem. Na pewno chętnie gościlibyśmy go częściej. Razem z Koziołkiem Matołkiem odbyliśmy niezwykłą podróż po najdalszych zakątkach świata z Koziołkiem Matołkiem. zobacz zdjęcia

Spektakl Teatru Dramatycznego z Płocka rozbawił ostrołęcką publiczność. Były piosenki, tańce, wspaniałe kostiumy i wspólna zabawa, czyli wszystko to, co dzieci lubią najbardziej. Szkoda, że teatr rzadko opuszcza swoje macierzyste mury i występuje poza Płockiem. Na pewno chętnie gościlibyśmy go częściej. Razem z Koziołkiem Matołkiem odbyliśmy niezwykłą podróż po najdalszych zakątkach świata z Koziołkiem Matołkiem. Tytułowy bohater – sympatyczny spryciarz, podejmuje daleką i niebezpieczną wędrówkę w poszukiwaniu Pacanowa, gdzie, jak wiadomo… kozy kują. Koziołek – podróżnik przemierza świat w poszukiwaniu przygód, idzie przez pustynie, morza i wyspy, odwiedza Dziki Zachód, poznaje nowych przyjaciół i natyka się na liczne niebezpieczeństwa, z których zawsze wychodzi cało. Do tego jest bardzo śmieszny, łatwowierny i niezdarny. Osławione przygody Koziołka Matołka bawią nieprzerwanie, zarówno dzieci jak i dorosłych.
Inscenizacja bajki Kornela Makuszyńskiego napełniona jest ciepłym i pogodnym humorem, a słynne i niezapomniane rymowanki gwarantują dobrą i pouczająca zabawę.
Spektakl Teatru Dramatycznego z Płocka reżyserował Marek Mokrowiecki a wystąpią w nim: Mariusz Pogonowski, Magda Bogdan, Dorota Cempura, Barbara Misiun, Hanna Zientara, Katarzyna Wieczorek, Piotr Bała, Szymon Cempura, Bogumił Karbowski.

gdr


Opublikowano: 19 lutego 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury