Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

GdR - MIŚ USZATEK

Obraz

Historia nieśmiałego Misia urzeka wszystkich. Tak było i tym razem. Pełna widownia oglądała przygody Misia Uszatka i grupy jego przyjaciół.

„Miś Uszatek” to nie tylko historia małego Misia z klapniętym uszkiem, jest to również opowieść o przyjaźni, akceptacji i tolerancji. zobacz zdjęcia

Historia nieśmiałego Misia urzeka wszystkich. Tak było i tym razem. Pełna widownia oglądała przygody Misia Uszatka i grupy jego przyjaciół.

„Miś Uszatek” to nie tylko historia małego Misia z klapniętym uszkiem, jest to również opowieść o przyjaźni, akceptacji i tolerancji. Kolorowa scenografia i kostiumy, nieskomplikowany język literacki oraz prosta, łatwo wpadająca w „uszko” muzyka tworzą przyjazny i ciepły klimat przedstawienia...
Pewnego razu w dziecięcym pokoiku pojawia się nowy lokator – jest nim mały, pluszowy Miś, który nie ma imienia. Zabawki: Lalka Rózia, Prosiaczek oraz Zajączek wpadają na genialny pomysł, by nadać mu imię – Miś Uszatek – ze względu na jego oklapnięte uszko. Początkowo nieśmiały i zagubiony Miś, z czasem staje się ulubieńcem pozostałych pluszaków i nieodłącznym towarzyszem ich wspólnych zabaw. Podczas wyprawy do lasu, którą organizuje Uszatek, mali przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód, spotyka ich również pewna niemiła niespodzianka, ale jak to zwykle w bajkach bywa, wszystko kończy się szczęśliwie.


Przygody Misia Uszatka spisał Czesław Janczarski a książeczkę zilustrował Zbigniew Rychlicki.

Scenariusz napisała i spektakl reżyserowała Katarzyna Taracińska- Badura.
Występują:
Miś Uszatek: Tomasz Błasiak
Lalka Rózia: Katarzyna Taracińska- Badura
Prosiaczek/Ślimak: Bartosz Adamczyk
Zajączek/Kret: Rafał Szałajko

Bajka dla dzieci od lat 3, czas trwania spektaklu: 60 min.

sala widowiskowa OCK

bilety: 7 zł dziecko, 15 zł dorosły

sprzedaż biletów od 17 I, od godz. 15 w kasie Kina Jantar

Godziny dla Rodziny - akcja finansowana ze środków Samorządu Miasta pod patronatem Rady Miasta i Prezydenta Miasta Ostrołęki
gdr


Opublikowano: 17 stycznia 2017 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury