Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

CZY ZAŚPIEWASZ Z NAMI?

Obraz

spotkania z muzyką
W programie przeznaczonym dla najmłodszych melomanów pojawiły się melodie pochodzące z baśniowych musicali, dziecięcych audycji telewizyjnych oraz filmów na dobranoc. W tak różnorodnym repertuarze znalazły się utwory dobrze znane wszystkim dzieciom.

spotkania z muzyką
W programie przeznaczonym dla najmłodszych melomanów pojawiły się melodie pochodzące z baśniowych musicali, dziecięcych audycji telewizyjnych oraz filmów na dobranoc. W tak różnorodnym repertuarze znalazły się utwory dobrze znane wszystkim dzieciom. Wykonawcami byli artyści: Karolina Baryga - sopran, Artur Rożek - baryton, Anna Hajduk - fortepian.
Usłyszeliśmy m.in. kompozycje: Eltona Johna, Jarosława Kukulskiego, Andrzeja Korzyńskiego, Krzysztofa Marca, Henryka Warsa, Pierre Kartnera, Jerzego Matuszkiewicza.


Opublikowano: 26 marca 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury