Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

INSPIRACJE

Obraz

ART-CZWARTEK 3/2016

recital LESZKA ANDRZEJA CZERWIŃSKIEGO
Mimo chłodu, kolejny Art Czwartek odbył się "pod wierzbą". Artysta zaprezentował się w dwóch odsłonach - koncert podzielił na dwie części. Część pierwsza to były utwory z nurtu szeroko pojętej kultury popowej takich zespołów, jak Depeche Mode, Muse, czy Radiohead czy Marilyna Mansona. zobacz zdjęcia

ART-CZWARTEK 3/2016

recital LESZKA ANDRZEJA CZERWIŃSKIEGO
Mimo chłodu, kolejny Art Czwartek odbył się "pod wierzbą". Artysta zaprezentował się w dwóch odsłonach. Koncert podzielił na dwie części. Część pierwsza to były utwory z nurtu szeroko pojętej kultury popowej takich zespołów, jak Depeche Mode, Muse, czy Radiohead czy Marilyna Mansona.  Część druga natomiast to piosenki już bardziej rodzime, polskie, które można utożsamiać z typową piosenką aktorką.
Leszek Andrzej Czerwiński, aktor, jest absolwentem Studium Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Współpracował z Teatrami w Gdyni i Elblągu, a obecnie z koszalińskim BTD. To laureat Grand Prix koszalińskiego OFPA "Reflektor" z 2009 roku oraz finalista I edycji Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego.
Artyście towarzyszył Rafał Kowalewski, ostrołęczanin. Pianista, wokalista, kompozytor, wieloletni członek grup artystycznych w Klubie Oczko. Od 10 lat z powodzeniem działa w Koszalinie, ma na koncie kompozycje dla tamtejszego teatru. Od wielu lat z sukcesami jeździ po festiwalach piosenki artystycznej. Nagradzany za kompozycje i akompaniament.

Wszystkie Art-Czwartkowe koncerty odbywają się "pod wierzbą" na skwerze placu Bema.

Zapraszamy


Opublikowano: 07 czerwca 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury