Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

NATALIA PRZYBYSZ

Obraz

Nastroje we Dwoje
Natalia Przybysz - wokalistka, autorka tekstów, producentka muzyczna. Absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. Emila Młynarskiego w klasie wiolonczeli. Znana przede wszystkim z występów w zespole Sistars, gdzie śpiewała wraz z siostrą Pauliną...

Nastroje we Dwoje
Natalia Przybysz - wokalistka, autorka tekstów, producentka muzyczna. Absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. Emila Młynarskiego w klasie wiolonczeli. Znana przede wszystkim z występów w zespole Sistars, gdzie śpiewała wraz z siostrą Pauliną. Zespół nagrał dwa albumy studyjne: „Siła Sióstr” (2003) i „A.E.I.O.U.” (2005). Po rozpadzie zespołu w 2006 roku Natalia rozpoczęła karierę solową. Debiutowała albumem „Maupka Comes Home” nagranym razem z producentem Envee. W 2010 roku wydała drugi solowy materiał pt. „Gram Duszy”. W 2013 roku na rynku ukazał się trzeci solowy projekt artystki „Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin”.

sala widowiskowa OCK, bilet 25 zł

logo-nastroje


Opublikowano: 24 marca 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury