Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

FORMY KLASYCZNE - MALARSTWO WOJCIECHA DANISA

Obraz

w e r n i s a ż
W Galerii Ostrołęka odbył się wernisaż wystawy malarstwa Wojciecha Danisa. Wystawa obejmuje wybrane płótna z okresu ostatnich kilkunastu lat, od ok. 1977 roku. Są to prace wielotematyczne, których najczęstszym wątkiem jest postać kobiety przedstawiana w różnych pozach, wnętrzach i pejzażu.

w e r n i s a ż
W Galerii Ostrołęka odbył się wernisaż wystawy malarstwa Wojciecha Danisa. Wystawa obejmuje wybrane płótna z okresu ostatnich kilkunastu lat, od ok. 1977 roku. Są to prace wielotematyczne, których najczęstszym wątkiem jest postać kobiety przedstawiana w różnych pozach, wnętrzach i pejzażu.  Artysta urodził się w 1964 roku w Ostrołęce. Jest absolwentem Liceum Plastycznego w Supraślu (1980-1985). W latach 1988-1990 studiował w pracowni prof. Tadeusza Dominika na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Autor prezentuje wybrane płótna z okresu ostatnich kilkunastu lat.
 


Opublikowano: 27 stycznia 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury