Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

PINOKIO

Obraz

Data wydarzenia: 05.10.2023., godz. 10:00

Spektakl Ostrołęckiej Sceny Autorskiej dla uczniów klas I - IV szkół podstawowych

Spektakl teatru ruchu powstał w oparciu o bajkę napisaną przez Carla Collodiego o tym samym tytule. Pinokio - opowieść o drewnianym pajacyku, którego wystrugał z magicznego drewna lalkarz Gepetto. Chłopiec wystrugany z drewna niespodziewanie ożył. Pinokio jest krnąbrnym, leniwym i nieposłusznym dzieckiem. Ostatecznie jednak zaczyna rozumieć, jakim był egoistą i kto naprawdę jest mu życzliwy. Bajka pokazuje nam, jak długa i trudna jest droga do stania się dobrym człowiekiem, lecz jednocześnie udowadnia, że jest to możliwe, jeżeli posłuchamy tylko dobrych rad. W nagrodę za tę przemianę spełnione zostaje jego marzenie: staje się prawdziwym chłopcem.
Autor - Carlo Collodi, reżyseria - Wojciech Kraszewski i zespół
Scenografia i kostiumy - Grażyna Kulesik, Tadeusz Kowalewski.

sala widowiskowa OCK, bilet 8 zł


Opublikowano: 02 października 2023 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2023, 09:50

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury