Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

NOC Z ANDERSENEM 2013

Obraz

poszukiwania talizmanów

Z piątku na sobotę 26/27 kwietnia zapraszamy na kolejną podróż po świecie baśni z okazji urodzin Hansa Christiana Andersena i Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci. Wraz z bohaterami opowieści Andersena wyruszymy  na poszukiwania talizmanów, które mają magiczną moc uszczęśliwiania.

poszukiwania talizmanów

Z piątku na sobotę 26/27 kwietnia zapraszamy na kolejną podróż po świecie baśni z okazji urodzin Hansa Christiana Andersena i Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci. Wraz z bohaterami opowieści Andersena wyruszymy na poszukiwania talizmanów, które mają magiczną moc uszczęśliwiania. Na krętym szlaku czekają nas zabawy plastyczne, teatralne i ruchowe, a przy tym niezapomniane emocje. Zapraszamy dzieci w wieku 7 – 10 lat. Ilość miejsc ograniczona.
Początek podróży: Kultownia I AWP 40 godz. 17.30
Zakończenie: Klub Oczko (os. Centrum).


Opublikowano: 26 marca 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury