Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

10 LAT W ARESZCIE SZTUKI

Obraz

wernisaż wystawy
Wystawa prac członków Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia „Areszt Sztuki”. Stowarzyszenie powstało, by promować regionalne przedsięwzięcia twórcze i integrować środowisko artystyczne. Ważnym celem jego działań miały być też starania o powołanie Regionalnego Centrum Sztuki...

wernisaż wystawy
Wystawa prac członków Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia „Areszt Sztuki”. Stowarzyszenie powstało, by promować regionalne przedsięwzięcia twórcze i integrować środowisko artystyczne. Ważnym celem jego działań miały być też starania o powołanie Regionalnego Centrum Sztuki z siedzibą w obecnym areszcie śledczym w Olsztynie.
Z okazji jubileuszu, od czerwca 2015 r. realizowany jest projekt „10 wystaw na 10 lat Aresztu Sztuki”, w ramach którego twórczość członków zaprezentowana została dotychczas w siedmiu polskich galeriach. Do Stowarzyszenia należy ponad 40 osób, wśród nich są artyści, ludzie kultury z Olsztyna i regionu.

Galeria Ostrołęka

ENERGA - sponsor Galerii Ostrołęka www.energa.pl 
energa


Opublikowano: 26 stycznia 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury