Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KUKURYKU NA PATYKU CZYLI O DWÓCH TAKICH (2)

Obraz

spektakl teatralny dla dzieci

Jest to piękna i wzruszająca opowieść o wystawionej na ciężką próbę przyjaźni dwóch zabawnych Klaunów...

spektakl teatralny dla dzieci

Jest to piękna i wzruszająca opowieść o wystawionej na ciężką próbę przyjaźni dwóch zabawnych Klaunów: Kminka i Dezyderiusza. W ich życie wypełnione codziennymi czynnościami, zabawą i drobnymi niesnaskami wkracza Ten Trzeci. Jest to Dobosz: pewny siebie, chytry intrygant i posiadacz wspaniałego bębna. Przyjaciele zafascynowani instrumentem i umiejętnościami nowego kompana, gotowi są spełnić wszystkie życzenia. Gdy wydaje się, że łączące ich więzy są już zerwane, a Dobosz osiągnął swe niecne cele, przyjaciele zaczynają powoli odkrywać jego prawdziwe intencje, zaczynają rozumieć, że mogą stracić nie tylko swoje miejsce na ziemi, ale również siebie. Spektakl jest szczególnie godny polecenia dziś, w czasach, gdy powszechne stosowanie sztuki manipulacji są poważnym zagrożeniem dla samodzielnego myślenia zwłaszcza dzieci.
Spektakl dla dzieci od lat 4.

Sala OCK bilet 15 zł (dla dziecka), 20 zł (dla osoby dorosłej)

sprzedaż biletów od 19.03.2023 r. w kasie Kina Jantar oraz w biletomacie i online

kukuryku-afisz


Opublikowano: 20 marca 2023 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury