Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

Art-czwARTek - PUCHOVSKI-The SongRIDER

Obraz

Data wydarzenia: 04.07.2024., godz. 19:00

Zapraszamy 4 lipca na plac Bema na pierwszy koncert z cyklu ART CZWARTEK, będzie to projekt:
PUHOVSKY - THE SongRIDER

Koncert solowy, na którym PUHOVSKY prezentuje mix autorskich, polsko & anglojęzycznych piosenek, zarówno z albumów swojej alternatywnej formacji VON ZEIT, jak i solowych, minimalistycznych wydawnictw SIMPLY czy FREE. Są tu też frywolne interpretacje klasycznych pieśni z Delty oraz utwory z premierowej, folkowej płyty ŻYWIOŁY LASU, nagranej przez artystę z Kaszubskim Zespołem Pieśni i Tańca "Przodkowianie". PUHOVSKY to oryginalny songwriter, mistrz gitary i koncertowy storyteller, wulkan muzycznej energii i żywioł scenicznej improwizacji. PUHOVSKY (znany też jako Romek Puchowski) - wokalista, kompozytor, autor tekstów, producent, gra na gitarze DOBRO, slide, gitarze akustycznej, basowej, Dj. Główne nurty stylistyczne, w jakich się porusza to alternatywa, indie folk, Delta blues. Od lat konsekwentnie kreuje nowe brzmienia i muzyczne przestrzenie. Uwielbia looper & improwizację. Autor niezwykle energetycznych, solowych koncertów. "Gitarzysta roku" w plebiscycie Blues Top 2018. Kompozycje autorstwa PUHOVSKY'ego odnoszą sukcesy na międzynarodowych konkursach songwriterskich w USA, International Songwriting Competition' 2015 - BIG BAD BROTHER, Unsigned Only Music Competition' 2023 - LIKES (skomponowana podczas podróży przez Deltę Mississippi). Jego dyskografia liczy siedem pozycji, najnowszy album "Żywioły lasu" ukazał się w czerwcu 2022.

plac gen. J. Bema, wstęp wolny


Opublikowano: 26 czerwca 2024 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2024, 14:45

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury