Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ARTUR BARCIŚ SHOW

Obraz

Data wydarzenia: 21.01.2024., godz. 17:00

21 stycznia o godz. 17.00 zapraszamy Państwa na pełen humoru wieczór ze znakomitym i lubianym artystą - Arturem Barcisiem. Jest on aktorem filmowym, telewizyjnym, teatralnym, dubbingowym, a także scenarzystą i reżyserem. 

Jego wielki talent artystyczny możemy podziwiać na deskach teatrów, w salach kinowych i na estradzie. W programie "ARTUR BARCIŚ SHOW" artysta w zabawny sposób odsłania kulisy swojego aktorskiego życia i już od pierwszych chwil nawiązuje wyjątkowy kontakt z publicznością. Piosenki o dykcji, tremie, "sypkach" - czyli aktorskich wpadkach - uzupełnia anegdotami zza kulis teatru i filmu. A wszystko to, w sobie tylko właściwy sposób, artysta ubarwi niezwykłą interpretacją wykonywanych piosenek. 

Artyście na scenie towarzyszyć będzie zespół.

Bilety będzie można kupić od 25 listopada w kasie kina i online.

Cena biletu 50 zł w przedsprzedaży, natomiast w dniu koncertu wyniesie 70 zł.

 


Serdecznie zapraszamy!

 


Opublikowano: 24 listopada 2023 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2023, 11:28

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury