Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

BAJKA O CHOJRAKU I SZARAKU

Obraz

Spektakl w wykonaniu aktorów Studia Promocji Kultury z Wrocławia to bajka edukacyjna. Uświadamia młodemu widzowi, że o prawdziwej sile nie decyduje wzrost i wielkie muskuły. Z bajki można się dowiedzieć, że to bystrość umysłu, wiedza i kultura osobista daje w życiu więcej korzyści.

Spektakl w wykonaniu aktorów Studia Promocji Kultury z Wrocławia to bajka edukacyjna. Uświadamia młodemu widzowi, że o prawdziwej sile nie decyduje wzrost i wielkie muskuły. Z bajki można się dowiedzieć, że to bystrość umysłu, wiedza i kultura osobista daje w życiu więcej korzyści. W bajce została przedstawiona tradycyjna walka wilka z zającem. Jednak wilk został pozbawiony wszelkich cech „czarnego charakteru”. To pozwala Zajączkowi wyjść cało z każdej trudnej sytuacji. To wszystko sprawia, że spektakl jest opowieścią lekką, łagodną i niesamowicie zabawną.


gdrsala widowiskowa, bilet 5 zł dziecko - 10 zł dorosły;
sprzedaż biletów w kasie Kina Jantar od 7 XII

 


Opublikowano: 04 grudnia 2012 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury