Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

BAJKOWE MIKOŁAJKI

Obraz

koncert charytatywny
W sobotnie południe, w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury odbył się koncert, podczas którego zbierano fundusze na leczenie Dobrusi Napiórkowskiej chorej na artrogrypozę. Zebraliśmy ponad 4 tys. zł - wszystkim ofiarodawcom gorąco dziękujemy!!! W koncercie oprócz postaci z bajek, elfów, krasnoludków wystąpiły: zobacz zdjęcia

koncert charytatywny
W sobotnie południe, w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury odbyły się "Bajkowe Mikołajki" - koncert, podczas którego zbierano fundusze na leczenie Dobrusi Napiórkowskiej chorej na artrogrypozę.
Zebraliśmy ponad 4 tys. zł - wszystkim ofiarodawcom gorąco dziękujemy!!!
W koncercie oprócz postaci z bajek, elfów, krasnoludków wystąpiły: Zespół Tańca Ludowego OSTROŁĘKA, Ostrołęcki Chór Kameralny, Zespół Tańca Współczesnego DE-EM, wokaliści Studia Piosenki, aktorzy Ostrołęckiej Sceny Autorskiej, Dziecięcy Teatr Amatorski.

Po koncercie w holu OCK odbyła się promocja i sprzedaż kalendarza na rok 2016: „Duże niebezpieczeństwa małych dzieci” ze zdjęciami Marty Góralskiej-Wołosz, rysunkami Joanny Dąbrowskiej i tekstem Michała Napiórkowskiego.
Realizację Projektu „Duże Niebezpieczeństwa Małych Dzieci 2016” wspiera Prezydent Miasta Ostrołęki, Janusz Kotowski.

Wsparcie leczenia Dobrawy Napiórkowskiej można zrealizować, wpłacając darowizny:
-  Fundacja Strefa Przetrwania, ul. Zwycięzców 5, 07-410 Ostrołęka
   nr konta: 74 1090 2590 0000 0001 3097 8347, z dopiskiem: DOBRUSIA
-  1% podatku można przekazać za pośrednictwem: Pallotyńska Fundacja Misyjna SALVATTI,

   KRS: 0000309499 z dopiskiem: DOBRUSIA 

sala widowiskowa OCK


Opublikowano: 30 listopada 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury