Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ZPiT KURPIE INFORMUJE

Obraz

Właśnie kończymy ten jakże udany sezon artystyczny. Dla Zespołu Pieśni i Tańca KURPIE był to niesłychanie intensywny czas....

Właśnie kończymy ten jakże udany sezon artystyczny. Dla Zespołu Pieśni i Tańca KURPIE był to niesłychanie intensywny czas - dużo tańczyliśmy i śpiewaliśmy. Ponad 11 prezentacji w tym oczywiście nasze 55 lecie, które często wspominamy, ale to nie koniec. Na odpoczynek jeszcze przyjdzie czas. 30 czerwca ruszany do Czarnogóry, gdzie wspólnie z Zespołem Folklorystycznym LAZURKI z Warszawy weźmiemy udział w Międzynarodowym Festiwalu Folkloru BAR 2022. W międzynarodowym towarzystwie, nad brzegiem Morza Adriatyckiego, będziemy tańczyć tańce lubelskie i oczywiście kurpiowskie.


Opublikowano: 24 czerwca 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury