Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MULTICENTRUM w strukturze Ostrołęckiego Centrum Kultury

Obraz

W związku z zakończeniem rzeczowym projektu pn. „Utworzenie centrów technologii informacyjno -komunikacyjnych i edukacji w Ostrołęce i Mastach”....

W związku z zakończeniem rzeczowym projektu pn. „Utworzenie centrów technologii informacyjno -komunikacyjnych i edukacji w Ostrołęce i Mastach” informujemy, że działalność edukacyjna MULTICENTRUM powstałego w Ostrołęce, z dniem 1 lutego 2023 r. została powierzona Ostrołęckiemu Centrum Kultury. Włączenie działalności merytorycznej MULTICENTRUM do struktury OCK stanowi element jednolitej edukacji mieszkańców nie tylko w dziedzinie sztuki, ale także zagadnień naukowych. Włączenie MULTICENTRUM do struktury OCK zostało zaakceptowane przez Wspólny Sekretariat Techniczny projektu.
O bieżących działaniach nowej placówki dowiecie się Państwo ze strony internetowej OCK i ze strony MULTICENTRUM.

https://multicentrum-ostroleka.pl/


Opublikowano: 20 lutego 2023 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury