Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ŚPIJ, MOJE MIASTO (3)

Obraz

r e c i t a l   I z a b e l i   P e r c z y ń s k i e j
W Klubie Oczko odbył się trzeci w tym roku recital młodej wokalistki - Izabeli Perczyńskiej, która uczy się w Liceum Plastycznym w Łomży a śpiewa w Studiu Piosenki w Oczku. Towarzyszył jej zespół muzyczny w składzie: Antoni Karczewski - gitara, Przemysław Łukasz Dudziak - gitara bas., Mateusz Sasin – perkusja, Oskar Małkowski - gitara.

r e c i t a l   I z a b e l i   P e r c z y ń s k i e j

W Klubie Oczko odbył się trzeci w tym roku recital młodej wokalistki - Izabeli Perczyńskiej, która uczy się w Liceum Plastycznym w Łomży a śpiewa w Studiu Piosenki w Oczku. Towarzyszył jej zespół muzyczny w składzie: Antoni Karczewski - gitara, Przemysław Łukasz Dudziak - gitara bas., Mateusz Sasin – perkusja, Oskar Małkowski - gitara.
Klub Oczko, wstęp wolny


Opublikowano: 27 listopada 2012 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury