Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

OJT - BRACIA KARAMAZOW (2008)

Obraz

seans filmowy
„Bracia Karamazow” (2008) to opowieść o czeskiej trupie teatralnej, która przybywa do Polski, by dać w Nowej Hucie przedstawienie oparte na powieści Fiodora Dostojewskiego.

seans filmowy
„Bracia Karamazow” (2008) to opowieść o czeskiej trupie teatralnej, która przybywa do Polski, by dać w Nowej Hucie przedstawienie oparte na powieści Fiodora Dostojewskiego. Oglądamy próbę przeprowadzaną na terenie huty w wielkich industrialnych halach. Grze aktorów przygląda się jeden z pracowników, przeżywający własną tragedię – jego syn uległ wypadkowi w miejscu, w którym aktorzy wystawią sztukę. Reżyseria i scenariusz: Petr Zelenka. Muzyka: Jan  A P Kaczmarek. (filmweb.pl).
sala kinowa OCK, 113 min., wstęp wolny


Opublikowano: 26 sierpnia 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury