Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

GRAFIKI WALDEMARA SZYSZA

Obraz

wernisaż wystawy
Na wystawie prezentujemy głównie grafiki cyfrowe z cyklu „Katedry” oraz „Modlitwa”. Autor mieszkał i pracował w Lublinie. Adiunkt II stopnia w Instytucie Sztuk Pięknych UMCS. W latach 1994-2006 profesor Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie, gdzie pełnił funkcję prodziekana Wydziału Grafiki.

wernisaż wystawy
Na wystawie prezentujemy głównie grafiki cyfrowe z cyklu „Katedry” oraz „Modlitwa”. Autor mieszkał i pracował w Lublinie. Adiunkt II stopnia w Instytucie Sztuk Pięknych UMCS. W latach 1994-2006 profesor Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie, gdzie pełnił funkcję prodziekana Wydziału Grafiki. W latach 2007-2010 profesor Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie, gdzie prowadził zajęcia z grafiki warsztatowej. Członek ZPAP i Stowarzyszenia Międzynarodowego Triennale Grafiki w Krakowie. Autor ponad 20 wystaw indywidualnych. Brał udział w ponad 200 wystawach zbiorowych w kraju i za granicą.
Wystawę można oglądać w Galerii Ostrołęka do 31 maja.


Opublikowano: 26 kwietnia 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury