Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

AUTOKAR TEATRALNY - marzec 2014

Obraz

Towarzystwo Kulturalne BYWALCY zaprasza w marcu na spektakl w Teatrze Powszechnym. Obejrzymy REWIZORA Mikołaja Gogola w reżyserii Igora Gorzkowskiego. Wyjazd 22 III 2014 (sobota) o godz. 16 z parkingu przy OCK, ul. Inwalidów Wojennych 23. Koszt 75 zł.

Towarzystwo Kulturalne BYWALCY zaprasza w marcu na spektakl w Teatrze Powszechnym. Obejrzymy REWIZORA Mikołaja Gogola w reżyserii Igora Gorzkowskiego. Wyjazd 22 III 2014 (sobota) o godz. 16 z parkingu przy OCK, ul. Inwalidów Wojennych 23. Koszt 75 zł (wpłata do 28 II). Rezerwacja biletów - tel. 29 7664591

Na notabli prowincjonalnej mieściny pada blady strach: zmierza do nich rewizor. Każdy z nich ma coś na sumieniu, robią więc wszystko by w porę rozpoznać urzędnika. Fatalnym zbiegiem okoliczności biorą za niego zupełnie przypadkowego człowieka… Tak rozpoczyna się jedna z najbardziej znanych komedii Gogola, którą od prawie 200 lat nieprzerwanie grają teatry na całym świecie. We współczesnej inscenizacji Igora Gorzkowskiego klasyczna sztuka ukazuje absurdy władzy i obnaża fikcję naszych społecznych i politycznych relacji. Pokazuje, że w gogolowskich bohaterach wciąż widzimy własny obraz i wciąż zmuszeni jesteśmy śmiać się z samych siebie.
Występują m.in.: Joanna Żółkowska, Joanna Osyda, Karina Seweryn, Kazimierz Kaczor, Andrzej Mastalerz, Sławomir Pacek, Jarosław Gruda, Mariusz Benoit.

Premiera spektaklu planowana jest na 21 marca 2014 r.

at-sponsorzy1


Opublikowano: 18 lutego 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury