Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

DOMISIE W TEATRZE (GDR)

Obraz

spektakl 
„Domisie” to widowisko edukacyjno-rozrywkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. W zabawny i przyjazny sposób przybliża dzieciom świat, uczy właściwych relacji z otoczeniem, bawi i wychowuje. Jego bohaterowie poruszają problemy bliskie najmłodszym widzom i dzięki temu znajdują klucz do dziecięcego świata...

spektakl 
„Domisie” to widowisko edukacyjno-rozrywkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. W zabawny i przyjazny sposób przybliża dzieciom świat, uczy właściwych relacji z otoczeniem, bawi i wychowuje. Jego bohaterowie poruszają problemy bliskie najmłodszym widzom i dzięki temu znajdują klucz do dziecięcego świata. Program uczy właściwego formowania norm i wartości, rozwija kompetencje emocjonalne i poznawcze dzieci. Łączy treści wychowawcze z atrakcyjną formułą. Poprzez mądre i pełne dowcipu dialogi oraz melodyjne piosenki, przekazuje wiedzę o świecie, rozwija wyobraźnię oraz poczucie humoru.
Okazuje się, że Domisie nic nie wiedzą o teatrze! Nie mają pojęcia co to próba, scenariusz, praca nad rolą. Na dodatek, wciąż przerywają próbę i wszystko trzeba im tłumaczyć. Amelka, która postanowiła wyreżyserować spektakl, nie ma lekko ze swoimi aktorami. Czy w związku z tym uda im się zrobić spektakl? I co ważniejsze, jakie role zagrają wasi ulubieńcy - Pysia, Eryk i Strachowyj?
Scenariusz i reżyseria: Katarzyna Tarasińska
Obsada: Beata Wyrąbkiewicz, Rafał Szałajko, Katarzyna Taracińska, Wojciech Dmochowski.

gdr


Opublikowano: 28 października 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury