Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MICHAŁ BAJOR

Obraz

koncert w Nastrojach we Dwoje

Ponownie usłyszeliśmy Artystę w naszym cyklu. Po koncercie wierni fani kupili płyty i czekali w długiej kolejce po autograf Michała Bajora...

koncert w Nastrojach we Dwoje

Ponownie usłyszeliśmy Artystę w naszym cyklu. Michał Bajor rozpoczyna nową koncertową i fonograficzną przygodę. Nagrał swoją 18. płytę pt. „Moje podróże”. Trzynaście (szczęśliwa dla artysty liczba) autorskich tekstów napisał specjalnie dla niego mistrz, Wojciech Młynarski. Muzykę skomponowali tak uznani twórcy jak: Włodzimierz Korcz, Włodzimierz Nahorny, Janusz Sent, Jerzy Derfel i Wojciech Borkowski, a także świetni muzycy grający w zespole Michała: Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński, Tomasz Krezymon i Marcin Olak.
Piosenki opowiadają o latach dzieciństwa w Opolu, debiucie w Warszawie, podróżach po świecie, a nawet o charakterystyce Bliźniąt - znaku zodiaku, spod którego jest Michał. Utwory są, jak zawsze u Michała Bajora, bardzo różnorodne: od nostalgicznych i dramatycznych, po zabawne, a nawet żartobliwe. I jedno je mocno łączy - są niezwykle osobiste.
Piękne, mądre teksty Wojciecha Młynarskiego są bardzo wyraziste i porywające. I to zarówno te poważne, jak i te pogodne. A kompozycje tak znakomitych muzyków dopełniają całości tego nowego, artystycznego wyzwania artysty. Tradycyjnie, po nagraniu kolejnego krążka Michał rozpoczyna trasę koncertową, która potrwa dwa sezony.

sala widowiskowa OCK, bilety 25 zł

logo-nastroje"Nastroje..." to akcja finansowana z budżetu Miasta
i pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki.

bajor1


Opublikowano: 22 kwietnia 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury