Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

TAM, GDZIE BRZMI MUZYKA

Obraz

spotkanie z muzyką

Przedstawiliśmy dzieciom widokówki dźwiękowe przysłane z różnych stron świata (np. Na moście w Avignon, Kalinka, suita bułgarska). Z piosenką i muzyką filmową podążyliśmy również do świata dziecięcych baśni i marzeń - usłyszeliśmy m.in. melodie z filmów Smerfy, Pocahontas, Król Lew, Gumisie. Wśród wykonawców rozpoznaliśmy ostrołęczankę - Martynę Ciok :-)

spotkanie z muzyką

Przedstawiliśmy dzieciom widokówki dźwiękowe przysłane z różnych stron świata (np. Na moście w Avignon, Kalinka, suita bułgarska). Z piosenką i muzyką filmową podążyliśmy również do świata dziecięcych baśni i marzeń - usłyszeliśmy m.in. melodie z filmów Smerfy, Pocahontas, Król Lew, Gumisie.
Wśród wykonawców rozpoznaliśmy ostrołęczankę - Martynę Ciok :-)


Opublikowano: 09 października 2012 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury