Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

LEMON

Obraz

To była wspaniała uczta dla fanów Zespołu. Przyjęli go serdecznie, a LemOn odwzajemnił się piękną muzyką, nastrojowymi balladami i znanymi przebojami.  W czasie trwania koncertu utrwalił się "na żywo" na facebooku z udziałem naszej publiczności,  a po koncercie spotkał się z fanami. Koncert odbywał się 8 Marca, więc wokalista, Igor Herbut złożył życzenia wszystkim kobietom - i tym na sali i tym, w domu. Był to ostatni koncert Tomasza Waldowskiego (perkusja) - jak zapowiedział lider Zespołu - z zespołem LemOn. zobacz zdjęcia

Z cyklu Nastroje we Dwoje odbył się na koncert zespołu LEMON. To była wspaniała uczta dla fanów Zespołu. Przyjęli go serdecznie, a LemOn odwzajemnił się piękną muzyką, nastrojowymi balladami i znanymi przebojami.  W czasie trwania koncertu utrwalił się "na żywo" na facebooku z udziałem naszej publiczności,  a po koncercie spotkał się z fanami. Koncert odbywał się 8 Marca, więc wokalista, Igor Herbut złożył życzenia wszystkim kobietom - i tym na sali i tym, w domu. Był to ostatni koncert Tomasza Waldowskiego (perkusja) z zespołem LemOn. Polsko-łemkowsko-ukraińska grupa muzyczna LemON to muzyczne objawienie ostatniego roku. Zespół, któremu udała się najtrudniejsza sztuka – odniósł komercyjny sukces z niekomercyjną muzyką! Brawurowo wygrali 3. edycję Must Be The Music. Ich debiutancka płyta w ciągu kilku tygodni pokryła się złotem i spotkała się z uznaniem nie tylko fanów, ale i branży, o czym najlepiej świadczy nominacja do Fryderyka 2013 w kategorii Debiut Roku.
"Gramy emocjonalnie i to jest wydaje mi się normalne. Bo emocje są normalne i naturalne i to chcemy przekazać" - powiedział Igor, po wygranej w "Must Be The Music".
"To zespół, który ma jakąś szlachetność w sobie i jednocześnie można puścić go w radiu, co nie jest oczywiste. Jestem urzeczony tym bandem" - chwali kwintet juror Adam Sztaba.
"To są fantastyczni artyści. Oni są gotowi, żeby wyjść na scenę i zrobić muzykę, która sięga Himalajów" - dodaje również zachwycona Elżbieta Zapendowska.
LemON to magiczne kompozycje, poruszające teksty i charyzmatyczny wokal Igora Herbuta. Na wyraziste i unikatowe brzmienie ich muzyki wpływają łemkowskie korzenie wokalisty oraz liryczna, ukraińska wrażliwość skrzypka. To połączenie, doprawione rockowym pazurem gitary elektrycznej i porywającym rytmem, owocuje melodią, która błyskawicznie zdobyła serca polskiej publiczności.
Zespół LemON dokonał rzeczy rzadkiej i trudnej - pozostając wiernymi niekomercyjnym brzmieniom które kochają, muzycy odnieśli komercyjny sukces! Ich doskonała muzyka i urok osobisty sprawiły, że zyskali uznanie zarówno wśród fanów, jak i w branży muzycznej.
W zespole występują: Igor Herbut, Adam Horoszczak, Piotr Budniak, Demian Gela, Mariusz Smoliński, Piotr Kołacz, Andrzej Olejnik

logo-nastroje


Opublikowano: 19 lutego 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury