Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

POROZMAWIAJMY PRZY HERBACIE - ONLINE

Obraz

Nadszedł czas na ujawnienie naszego kolejnego gościa cyklu "Porozmawiajmy przy herbacie - online"...

Nadszedł czas na ujawnienie naszego kolejnego gościa cyklu "Porozmawiajmy przy herbacie - online". A będzie nim... Tomasz Piotr Nowaczyk!  Chyba nie musimy go Wam przedstawiać: kabareciarz, stand-uper, bardzo dobrze znany wszystkim miłośnikom dobrej zabawy. Ale, jak się okazuje nie tylko - bo sam o sobie mówi tak:

Tomasz Piotr Nowaczyk to artysta kabaretowy, założyciel poznańskiego kabaretu Czesuaf oraz stand-uper. Doświadczenie sceniczne oraz niecodzienne poczucie humoru mają odzwierciedlenie w jego twórczości literackiej, którą od lat rozwija jako swoją kolejną pasję. Autor wierszy i prozy dla dzieci („Gupik ma szczęście!” i „Ekstra-Staś ratuje świat”), klaun w fundacji Czerwone Noski – Klown w Szpitalu oraz zapalony biegacz amator startujący w maratonach i ultramaratonach. Jako ojciec dwóch wspaniałych chłopców (w wieku dziesięciu i pięciu lat) i człowiek na stałe pracujący z dziećmi w szpitalach umie trafić w gusta dziecięcego odbiorcy, co doskonale widać na spotkaniach autorskich ubarwianych anegdotami, treściami edukacyjnymi i zabawami integracyjnymi z dziećmi. Utwory Tomasza Piotra Nowaczyka niczym scenki komediowe kończą się zawsze celną puentą.

Ale to nie wszystkie twarze Tomka. Czym jeszcze zajmuje się nasz gość? Dowiecie się już w najbliższy czwartek. Aha - pamiętajcie, że będziecie mogli zadawać pytania, a najlepsze zostaną nagrodzone.

porozmawiajmy-przy-herbacie-online


Opublikowano: 07 maja 2021 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury