Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE - Godziny dla Rodziny

Obraz

Data wydarzenia: 24.03.2024., godz. 12:00

"W pewnej wiosce była chata, taka, jakie wszędzie, niezbyt duża, niebogata...jakoś to się przędzie. A w tej chacie izba była, dawno nie bielona, a w tej izbie parka miła: Rybak [...], jego żona... A w tej Babie były chęci, żeby być bogatą. Cóż się stanie? Cóż się święci? Spójrzmy wszyscy na to..."

Kto nie zna opowieści o Rybaku i Złotej Rybce spełniającej marzenia? A gdyby legendę przedstawić na scenie w pełnej humoru i dynamicznej adaptacji? Dramatopisarka Marta Guśniowska przygotowała nową, napisaną lekkim i współczesnym językiem wersję baśni Aleksandra Puszkina, na której motywach opiera się przedstawienie Olsztyńskiego Teatru Lalek. Spektakl urzeka pięknem i tajemniczością teatru cieni oraz animacją niezwykłych, dużych form teatralnych. W spektaklu używany jest stroboskop.

Sprzedaż biletów od 25 lutego, w cenach 20 zł dla dziecka i 25 zł dla osoby dorosłej. Bilety można kupić w kasie Kina Jantar, biletomacie oraz online.


Opublikowano: 23 lutego 2024 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2024, 08:24

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury