Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ZAMIESZANIE ZE ŚWIĘTAMI - spektakl dla dzieci online

Obraz

Zapraszamy na spektakl Teatru Itakzagramy pt. „Zamieszanie ze świętami"...

Zapraszamy na spektakl Teatru Itakzagramy pt. „Zamieszanie ze świętami"

Kiedy za oknem sypie śnieg, a na niebie wschodzi Pierwsza Gwiazdka, wszyscy spotykamy się w rodzinnym gronie, aby świętować Boże Narodzenie. Nie może się rzecz jasna obyć bez prezentów, ale… gdzie jest święty Mikołaj?!

Aniołek, pomocnik Świętego, nigdzie nie może go znaleźć, choć przeszukał każdy zakątek mikołajowej chatki. Również i Renifer Rudolf nic nie wie, a przecież gdyby Mikołaj gdzieś wyjechał, on wiedział by o tym najlepiej – jest przecież na czele jego zaprzęgu! Sprawa jest bardzo tajemnicza, a staje się jeszcze dziwniejsza, kiedy Aniołek znajduje pod choinką bombkę w kształcie ogórka, kilka węgielków i jakieś czarne ziarenka...

Wspaniała scenografia oraz ciekawa oprawa muzyczna sprawiają, że przedstawienie jest tak barwne, dynamiczne, że na długo pozostanie w pamięci widzów.

Przedstawienie dla dzieci od ok. 3 lat - spektakl jest bezpłatny.

Spektakl online będzie dostępny dla wszystkich w dniu 13.12.2020 r.(niedziela) w godzinach 11:00-18:00 na naszej stronie internetowej.

Link do wydarzenia https://youtu.be/KDCH2hcD4dU będzie aktywny w dniu 13.12.2020.


Opublikowano: 08 grudnia 2020 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury