Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

EDYTA GEPPERT - RECITAL

Obraz

Mieliśmy przyjemność gościć jedną z najwybitniejszych osobowości polskiej piosenki – EDYTĘ GEPPERT.
Edyta Geppert to artystka podziwiana, od swojego debiutu w 1984 roku, za kunszt wokalny oraz niezwykły talent interpretatorski. Jej kariera to legendarne wykonania polskiej piosenki literackiej, którymi zdobywała serca szerokiej publiczności...

Mieliśmy przyjemność gościć jedną z najwybitniejszych osobowości polskiej piosenki – EDYTĘ GEPPERT.
Edyta Geppert to artystka podziwiana, od swojego debiutu w 1984 roku, za kunszt wokalny oraz niezwykły talent interpretatorski. Jej kariera to legendarne wykonania polskiej piosenki literackiej, którymi zdobywała serca szerokiej publiczności. Wśród najsłynniejszych wymienić należy: „Jaka róża, taki cierń”, „Zamiast”, „Och życie kocham cię nad życie”, „Nie żałuję”, czy napisany do kultowej komedii „Kogel-mogel” utwór „Szukaj mnie”.
Artystka od lat, konsekwentnie i starannie rozwija swój repertuar, w którym utwory liryczne przeplatają się z dramatycznymi, a dramatyczne z żartobliwymi.
Recital Edyty Geppert w OCK to wyjątkowa okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.
Artystce towarzyszyli:
Piotr Matuszczyk (fortepian)
Scenariusz i reżyseria: Piotr Loretz

sala widowiskowa OCK


Nastroje we Dwoje - akcja finansowana z Budżetu Miasta i pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki

logo-nastroje


Opublikowano: 17 stycznia 2017 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury