Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ZPiT KURPIE W CZARNOGÓRZE

Obraz

Od 1 do 7 lipca Zespół Pieśni Tańca KURPIE był na X Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym BAR 2022 w Czarnogórze ....

Od 1 do 7 lipca Zespół Pieśni Tańca KURPIE był na X Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym BAR 2022 w Czarnogórze, który odbywał się w wygrzanej słońcem czarnogórskiej miejscowości Sutomore. Wspaniały czas, niezapomniane wrażenia.  Dla grupy młodzieżowej był to pierwszy tego typu wyjazd i spisali się znakomicie. Piękne miejsca, słońce i morze, wspaniali ludzie i nowe przyjaźnie, muzyka taniec i śpiew. Zespół napisał cyt. "Dziękujemy naszym przyjaciołom z Zespołu Folklorystycznego LAZURKI i już planujemy kolejną wspólna eskapadę. Bardzo dziękujemy Prezydentowi Miasta Ostrołęka za wsparcie naszego wyjazdu, sponsorom i przyjaciołom za pomocna dłoń. A teraz wakacje, odpoczynek i zbieranie sił na kolejne wyzwania i działania artystyczne".

18-koncert

19-koncert

32-koncert

47-koncert

Opublikowano: 15 lipca 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury