Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

DESZCZ W BUTACH - recital Klaudii Miłoszewskiej

Obraz

W piątkowy wieczór Klub Oczko wypełnił tłum wielbicieli talentu wokalistki Teatru Piosenki 21, Klaudii Miłoszewskiej - zdolnej, wrażliwej, potrafiącej poprzez śpiew przenieść nas w świat uczuć i nastrojów. Świetnie zinterpretowała trudne czasem w odbiorze utwory wokalne. Trudny materiał, który przedstawiła pokazał jej ciekawą, acz nie do końca odgadnioną osobowość. Wzruszała i poruszała. Słuchało się jej z zapartym tchem.

W piątkowy wieczór Klub Oczko wypełnił tłum wielbicieli talentu wokalistki Teatru Piosenki 21, Klaudii Miłoszewskiej - zdolnej, wrażliwej, potrafiącej poprzez śpiew przenieść nas w świat uczuć i nastrojów. Świetnie zinterpretowała trudne czasem w odbiorze utwory wokalne. Trudny materiał, który przedstawiła pokazał jej ciekawą, acz nie do końca odgadnioną osobowość. Wzruszała i poruszała. Słuchało się jej z zapartym tchem. Wystąpiła z towarzyszeniem muzyków: Tadeusza Kowalewskiego - piano, Marka Kowalskiego - bas, trąbka, Mateusza Sasina - perkusja, dijembe.
 

To jej bardzo osobisty dobór piosenek, którymi chce pożegnać się z ostrołęcką publicznością. Jest bowiem tegoroczną maturzystką, a od października studentką Uniwersytetu Warszawskiego.  
[zdjęcia]


Opublikowano: 27 sierpnia 2012 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury