Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ŻELIPAPĄ

Obraz

koncert
ŻelipapĄ to zespół istniejący od listopada 2014. W jego skład wchodzą studenci Instytutu Muzyki Wydziału Sztuki UWM w Olsztynie. Grupa powstała z inicjatywy studentów III roku edukacji muzycznej z myślą o egzaminie dyplomowym wieńczącym studia licencjackie. Zespół ma na swoim koncie wiele koncertów w Polsce, a także koncerty w Niemczech. Grają klimatyczną muzykę instrumentalną wywodzącą się z oryginalnych kompozycji i transkrypcji akordeonowych...

koncert
ŻelipapĄ to zespół istniejący od listopada 2014. W jego skład wchodzą studenci Instytutu Muzyki Wydziału Sztuki UWM w Olsztynie. Grupa powstała z inicjatywy studentów III roku edukacji muzycznej z myślą o egzaminie dyplomowym wieńczącym studia licencjackie. Zespół ma na swoim koncie wiele koncertów w Polsce, a także koncerty w Niemczech. Grają klimatyczną muzykę instrumentalną wywodzącą się z oryginalnych kompozycji i transkrypcji akordeonowych. W koncercie usłyszymy instrumentalne kompozycje francuskich i argentyńskich kompozytorów, a także kompozycje własne inspirowane muzyką z różnych stron świata.
Mateusz Cwaliński – akordeon/kierownictwo muzyczne
Jakub Szulc – skrzypce
Maria Milewska – fortepian
Krzysztof Cybula – kontrabas
Jakub Cybula – perkusja

Galeria Ostrołęka, wstęp wolny

Foto: Paweł Krupka


Opublikowano: 30 sierpnia 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury