Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ZAKOCHANY MIŚ [GdR]

Obraz

spektakl teatralny
Spektakl Teatru Piccolo z Łodzi przedstawił losy niezdarnego misia, który w dniu urodzin orientuje się, że jego przyjaciele zapomnieli o jego święcie. Czeka go jednak niemała niespodzianka...

spektakl teatralny
Spektakl Teatru Piccolo z Łodzi przedstawił losy niezdarnego misia, który w dniu urodzin orientuje się, że jego przyjaciele zapomnieli o jego święcie. Czeka go jednak niemała niespodzianka... Ciepłe, pełne humoru i barwnych postaci przedstawienie dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej. Spektakl teatralny w dwóch aktach; czas trwania: ok. 75 min. (wraz z przerwą)
Scenariusz i reżyseria: Włodzimierz Wdowiak
Występują: Mieczysław Dyrda, Witold Łuczyński, Maria Gudejko, Anna Wdowiak, Włodzimierz Wdowiak

sala widowiskowa OCK, bilety: 7 zł dziecko, 15 zł dorosły


Godziny dla Rodziny - akcja finansowana ze środków Samorządu Miasta pod patronatem Rady Miasta i Prezydenta Miasta Ostrołęki
gdr


Opublikowano: 28 grudnia 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury