Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

Zapraszamy na Wigilię Miejską w Ostrołęce

Obraz

Data wydarzenia: 23.12.2023., godz. 14:00

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik oraz Wojciech Zarzycki Przewodniczący Rady Miasta zapraszają osoby starsze, samotne, młodzież, dzieci oraz całe rodziny na wyjątkową Wigilię Miejską, która odbędzie się 23 grudnia w godzinach 14.00-17.00 na Placu Wolności (scena przy DH Kupiec). 

Spędźmy razem magiczny czas w atmosferze świątecznej radości i wspólnoty. Czekają na Was niezapomniane chwile, takie jak wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, spotkanie z Mikołajem oraz zwierzęta w zagrodzie. W godzinach 14.30-15.30 Harcerze z Hufca ZHP Ostrołęka im. gen. Józefa Bema będą dzielić się Betlejemskim Światłem Pokoju (prosimy o zabranie ze sobą lampionów).

Przygotowaliśmy także wyjątkowe stoiska z tradycyjnymi wigilijnymi potrawami, a występy dzieci, przedszkolaków i seniorów dodadzą naszej uroczystości wyjątkowego blasku. 

Zapraszamy do uczestnictwa w tym świątecznym spotkaniu, które ma na celu jednoczenie naszej społeczności i tworzenie niezapomnianych chwil w przedświątecznym okresie. 


Opublikowano: 15 grudnia 2023 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2023, 13:24

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury