Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

CALINECZKA DLA DOBRUSI

Obraz
spektakl teatralny
Ostrołęcka Scena Autorska wystawiła "Calineczkę" wg H. Ch. Andersena w reżyserii Wojtka Kraszewskiego. Celem niedzielnego wydarzenia teatralnego było zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację Dobrusi Napiórkowskiej - córeczki naszej koleżanki z OCK, Marty Cichowskiej Napiórkowskiej. Chojni widzowie - opiekunowie i dzieci - po obejrzeniu spektaklu nie szczędzili braw i pieniążków. Zebrano kwotę 2.145.19 zł. Dziękujemy w imieniu Dobrusi i jej Rodziców. Wystarczy ona na kilkumiesięczną rehabilitację dziewczynki. zobacz zdjęcia
spektakl teatralny

Ostrołęcka Scena Autorska wystawiła "Calineczkę" wg H.Ch.Andersena w reżyseriiWojtka Kraszewskiego. Celem niedzielnego wydarzenia teatralnego było zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację Dobrusi Napiórkowskiej - córeczki naszej koleżanki z OCK, Marty Cichowskiej Napiórkowskiej. Chojni widzowie - opiekunowie i dzieci - po obejrzeniu spektaklu nie szczędzili braw i pieniążków. Zebrano kwotę 2.145.19 zł. Dziękujemy w imieniu Dobrusi i jej Rodziców. Wystarczy ona na kilkumiesięczną rehabilitację dziewczynki.

Spektaklem tym Ostrołęcka Scena Autorska otwierała tegoroczny Inqbator Teatralny.
Jest to historia maleńkiej dziewczynki, która urodziła się z ziarnka zasianego przez kobietę, pragnącą zostać matką. Historia ta uczy nas, że trzeba pozostać wiernym swoim marzeniom. Szukanie szczęścia przez Calineczkę jest pełne przygód. Dziewczynka odnajduje w nich odrobinę radości, przyjaźni, ale również spotykają ją chwile smutku i rozpaczy.
wg baśni H. Ch. Andersena
Scenariusz i reżyseria: Wojciech Kraszewski 
Scenografia: Grażyna Kulesik, Marek Suski
Kostiumy: Irena Cholewińska, Grażyna Kulesik, Marek Suski
Oprac. muzyczne: Mateusz Grzybowski, Tadeusz Kowalewski 
Światło i dźwięk: Tomasz Bednarczyk
16 października, godz. 12.00, sala widowiskowa OCK


Opublikowano: 29 września 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury