Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

NIEMEN MNIEJ ZNANY

Obraz

koncertNATALII NIEMEN
Na scenie OCK gościliśmy Natalię Niemen ze wspaniałymi muzykami. Artystka przybliżyła twórczość Ojca, Czesława NIEMENA wykonując mniej znane kompozycje. Nie zabrakło też utworów, na które czekała widownia ("Jednego serca", "Plonąca stodoła"). Koncert zakończył "Dziwny jest ten świat" zaśpiewany przez Natalię na bis. Widownia zgotowała artystce owację na stojąco. zobacz zdjęcia

koncertNATALII NIEMEN
Na scenie OCK gościliśmy Natalię Niemen ze wspaniałymi muzykami. Artystka przybliżyła twórczość Ojca, Czesława NIEMENA wykonując mniej znane kompozycje. Nie zabrakło też utworów, na które czekała widownia ("Jednego serca", "Plonąca stodoła"). Koncert zakończył "Dziwny jest ten świat" zaśpiewany przez Natalię na bis. Widownia zgotowała artystce owację na stojąco.
NIEMEN MNIEJ ZNANY to projekt zainicjowany przez córkę Czesława Niemena, Natalię, w którym artystka pragnie przybliżyć szerszej publiczności twórczość swojego taty, tę mniej znaną, mniej rozpowszechnioną. Są to utwory, które powstawały na przestrzeni lat i znalazły się chociażby na takich albumach jak „Terra Deflorata” czy „Spodchmurykapelusza”. Program koncertowy, to również prawdopodobnie pierwsza próba przełożenia tych wybitnych kompozycji i aranżacji na język zespołu instrumentalistów, który utworzyła Natalia. Od lat 80-tych Czesław Niemen był bowiem samowystarczalnym multiinstrumentalistą, a do tworzenia i wykonywania swojej muzyki zatrudnił, jak sam ją nazwał - robotestrę, czyli zaawansowaną, cyfrowo-analogową „machinerię” instrumentów. Podczas koncertu nie zabraknie też kilku największych hitów Czesława Niemena

sala widowiskowa OCK


Nastroje we Dwoje - akcja finansowana z Budżetu Miasta Ostrołęki i pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki


Opublikowano: 29 stycznia 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury