Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

OSTROŁĘKA CZYTA DZIECIOM - wrzesień

Obraz

spotkanie w Kultowni
W Kultowni zainaugurowany został kolejny rok czytelniczy. W ramach akcji Ostrołęka czyta dzieciom" odwiedzili nas: nasza towarzyszka w działaniu - pani Hanna Jastrzębska z filii osiedlowej MBP i pan Mieczysław Romanik, dyrektor MBP w Ostrołęce.

spotkanie w Kultowni
W Kultowni zainaugurowany został kolejny rok czytelniczy. W ramach akcji Ostrołęka czyta dzieciom" odwiedzili nas: nasza towarzyszka w działaniu - pani Hanna Jastrzębska z filii osiedlowej MBP i pan Mieczysław Romanik, dyrektor MBP w Ostrołęce. Spotkanie nosiło tytuł "Wartościowym szlakiem". Goście zapoznali małych czytelników z twórczością Małgorzaty Strzałkowskiej i przeczytali wierszyki z książki "O Wartościach, czyli rady nie od parady III". Po wysłuchaniu wierszy i rozmowie, dzieci wykonały wspólnie kolorowy "wartościowy" łańcuch, który ozdabia wnętrze Kultowni i przypomina o tym, co ważne na co dzień. Spotkanie zakończyło się zabawą na zewnątrz i wędrówką kolorowym, "wartościowym szlakiem", który od niedawna łączy Kultownię i naszą osiedlową bibliotekę. Żegnając się z dziećmi, nasi goście zachęcali je do lektury i zdobywania wiedzy, która również jest wielką wartością zarówno dla małych, jak i dużych.


Opublikowano: 28 sierpnia 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury