Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MARIUSZ WIDERYŃSKI

Obraz

W Galerii Ostrołęka odbył się wernisaż wystawy fotografii PORTRETY WYOBRAŹNI, ... FIZJOGRAFIE. Obszarem zainteresowań twórczych Mariusza Wideryńskiego jest człowiek, a właściwie relacje pomiędzy rzeczywistością i przemijaniem. Autor łączy ze sobą dwa klasyczne tematy nie tylko fotografii, ale także całej sztuki: portret i pejzaż.

W Galerii Ostrołęka odbył się wernisaż wystawy fotografii PORTRETY WYOBRAŹNI, ... FIZJOGRAFIE. Obszarem zainteresowań twórczych Mariusza Wideryńskiego jest człowiek, a właściwie relacje pomiędzy rzeczywistością i przemijaniem. Autor łączy ze sobą dwa klasyczne tematy nie tylko fotografii, ale także całej sztuki: portret i pejzaż. Z wykształcenia geolog, ale jego życiową pasją i zawodem jest fotografia.


Opublikowano: 26 marca 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury