Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ACH, TA MYSIA

Obraz

Trwa sprzedaż biletów na spektakl Olsztyńskiego Teatru Lalek w ramach cyklu Godziny dla Rodziny, zaplanowanego na 15 marca. Bilety można kupować na naszej stronie internetowej, w zakładce "kup bilet/rezerwuj" albo osobiście w kasie kina. "Ach, ta mysia" to klasyczna komedia omyłek, pełna zaskakujących puent i zwrotów akcji...

Trwa sprzedaż biletów na spektakl Olsztyńskiego Teatru Lalek w ramach cyklu Godziny dla Rodziny, zaplanowanego na 15 marca. Bilety można kupować na naszej stronie internetowej, w zakładce "kup bilet/rezerwuj" albo osobiście w kasie kina.
 

"Ach, ta mysia" to klasyczna komedia omyłek, pełna zaskakujących puent i zwrotów akcji. Jej bohaterami są: pani domu, myszka i kot. Gospodyni, chcąc pozbyć się uciążliwego gryzonia, sprowadza odwiecznego wroga myszy – kota. Sytuacja zaczyna się mocno komplikować, ponieważ wszyscy wszystkich biorą za kogoś innego, niż są w istocie. Na przykład sympatyczna mysz, zwana Mysią, uważa kota za swego kolegę, gospodyni zaś Mysię za... itd. itd., aż do pełnego harmonii i przyjaźni finału. Spektakl grany jest w konwencji żywoplanowo-lalkowej.
Przedstawienie dla dzieci młodszych.
Reżyseria: Czesław Sieńko
Obsada: Elżbieta Grad-Cupriak, Adam Hajduczenia, Jagna Polakowska
czas trwania 55 min.

gdr


Opublikowano: 10 lutego 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury