Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

BELFER

Obraz

spektakl teatralny
Monodram w mistrzowskim wykonaniu Wojciecha Pszoniaka, wspaniałego polskiego aktora teatralnego i filmowego, reżysera i pedagoga. Piękny dramat pełen czułości i humoru, choć czasem wywołujący zgrzytanie zębów. W recenzjach z „Belfra” pisano, że sztuka jest jak gdyby lustrem odbijającym nas wszystkich...

spektakl teatralny
Monodram w mistrzowskim wykonaniu Wojciecha Pszoniaka, wspaniałego polskiego aktora teatralnego i filmowego, reżysera i pedagoga. Piękny dramat pełen czułości i humoru, choć czasem wywołujący zgrzytanie zębów. W recenzjach z „Belfra” pisano, że sztuka jest jak gdyby lustrem odbijającym nas wszystkich.
Autor: Jean Pierre-Dopagne. Reżyseria: Michał Kwieciński
Scenografia i kostiumy: Irena Biegańska

Po spektaklu o nowej sieci partnerskich scen na Mazowszu i współpracy z Ostrołęckim Centrum Kultury mówili dyrektor OCK, Bogdan Piątkowski i Iwona Wujastyk, dyrektor Mazowieckiego Instytutu Kultury, w ramach którego działa Teatr Mazowiecki.

projekt-teatr


Opublikowano: 28 października 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury