Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MIEJSCE URODZENIE - WRĘCZENIE NAGRÓD

Obraz

W holu OCK zakończyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Konkursu Plastycznego MIEJSCE URODZENIA. Laureaci wraz z opiekunami przyjechali z wielu miejscowości. Najwięcej nagrodzonych prac pochodziło z Długosiodła, Duczymina i Laskowca. Jury nagrodziło także nauczycieli  i instruktorów plastyki - opiekunów laureatów.

W holu OCK zakończyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Konkursu Plastycznego MIEJSCE URODZENIA. Laureaci wraz z opiekunami przyjechali z wielu miejscowości. Najwięcej nagrodzonych prac pochodziło z Goworowa, Duczymina i Laskowca. Jury nagrodziło także nauczycieli  i instruktorów plastyki - opiekunów laureatów.


Opublikowano: 14 maja 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury