Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WARSZTATY ANIMACJI

Obraz

W Ostrołęckim Centrum Kultury, przy Akademii Edukacji Filmowej, w dniach 25-28 X odbywały się warsztaty filmowe zorganizowane przez Studio Miniatur Filmowych w Warszawie współfinansowane przez Państwowy Instytut Sztuki Filmowej w ramach Programu"Polskie kino młodego widza". Warsztaty prowadzili: Eugeniusz Gordziejuk- szef produkcji i Kamil Niesłony - operator, montażysta...

W Ostrołęckim Centrum Kultury, przy Akademii Edukacji Filmowej, w dniach 25-28 X odbywały się warsztaty filmowe zorganizowane przez Studio Miniatur Filmowych w Warszawie współfinansowane przez Państwowy Instytut Sztuki Filmowej w ramach Programu"Polskie kino młodego widza". Warsztaty prowadzili: Eugeniusz Gordziejuk- szef produkcji i Kamil Niesłony - operator, montażysta.

W warsztatach uczestniczyły dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Ostrołęce i ze świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej Nr 6.

28 X o godz. 13.00, w sali Kina Jantar OCK odbyła się uroczysta premiera filmu animowanego zrealizowanego przez dzieci pod okiem wspaniałych filmowców. W premierze uczestniczyli uczniowie ze SP Nr 5 i 6, dyrektorzy i nauczyciele oraz rodzice młodych twórców.

zobacz zdjęcia


Opublikowano: 27 października 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury