Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MAŁY KSIĄŻĘ - Godziny dla Rodziny

Obraz

Data wydarzenia: 14.04.2024., godz. 12:00

Ponadczasowa historia o międzyplanetarnej wyprawie Małego Księcia w magicznym wykonaniu aktorów Teatru MER. Niezwykłe spotkanie pilota i Małego Księcia otwiera widzów na wciągającą podróż - nie tylko pomiędzy miejscami, ale także w poszukiwaniu szczęścia, przyjaźni i miłości. Dzięki bohaterom będziemy mogli odkryć, co jest w życiu najważniejsze. 

Czarujący spektakl na podstawie książki Antoine'a de Saint Exupery'ego pozwala po raz kolejny spojrzeć na świat oczami dziecka, a magiczna muzyka, niezwykła sztuka lalkarska i bajkowa scenografia sprawiają, że możemy naprawdę przenieść się do świata stworzonego na scenie. 

Sprzedaż biletów od 24 marca, w cenach 20 zł dla dziecka i 25 zł dla osoby dorosłej. Bilety można kupić w kasie Kina Jantar, biletomacie oraz online.


Opublikowano: 25 marca 2024 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2024, 10:08

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury