Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

Z CZEGO POLSKA W ŚWIECIE SŁYNIE?

Obraz

spotkania z muzyką
Program dla szkół podstawowych to próba ukazania specyfiki naszej Ojczyzny. Słuchając polskich tańców i piosenek spróbujemy razem z dziećmi zastanowić się, z czego Polska znana jest w świecie? czym się szczycimy? co nas wyróżnia?

spotkania z muzyką
Program dla szkół podstawowych to próba ukazania specyfiki naszej Ojczyzny. Słuchając polskich tańców i piosenek spróbujemy razem z dziećmi zastanowić się, z czego Polska znana jest w świecie? czym się szczycimy? co nas wyróżnia? Odwiedzimy ważne dla nas miejsca i przypomnimy ulubione legendy. Może uda nam się też spotkać jakieś znajome postacie. Muzyka potrafi przecież wszystko wyczarować... (tekst Katarzyna Podlasińska)
Wykonawcy: Magdalena Rucińska/Liza Wesołow-ska (sopran), Joanna Okoń/Patrycja Szymańska (skrzypce), Piotr Szymanowicz (fortepian).
W wykonaniu artystów usłyszymy m.in. kompozycje Krzesimira Dębskiego, Grażyny Bacewiczówny, Stanisława Moniuszki, Krzysztofa Pendereckiego, Fryderyka Chopina, Wojciecha Kilara.
sala widowiskowa OCK, godz. 13.15, bilet 5 zł


Opublikowano: 20 grudnia 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury