Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

OSTROŁĘCKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ 2019

Obraz

wernisaż wystawy
Ostrołęcki Przegląd Twórczości Plastycznej to próba zaprezentowania mieszkańcom naszego miasta aktualnego stanu ostrołęckiej plastyki. Przegląd ma formułę otwartą, o prezentacji swojego dorobku artystycznego decydują sami twórcy, choć organizatorzy zostawiają sobie prawo zadecydowania o dopuszczeniu prac do wystawy. Do uczestnictwa w przeglądzie „Galeria Ostrołęka” zaprasza dorosłych mieszkańców Ostrołęki...

wernisaż wystawy
Ostrołęcki Przegląd Twórczości Plastycznej to próba zaprezentowania mieszkańcom naszego miasta aktualnego stanu ostrołęckiej plastyki. Przegląd ma formułę otwartą, o prezentacji swojego dorobku artystycznego decydują sami twórcy, choć organizatorzy zostawiają sobie prawo zadecydowania o dopuszczeniu prac do wystawy. Do uczestnictwa w przeglądzie „Galeria Ostrołęka” zaprasza dorosłych mieszkańców Ostrołęki, którzy mają chęć i potrzebę dzielenia się z innymi swoją twórczością, mają jednocześnie odwagę zaprezentować swoje prace na wystawie. Przegląd to okazja do konfrontacji własnej twórczości amatorskiej z pracami innych, także z twórczością profesjonalnych artystów.

Ostrołęka ma wielu wspaniałych artystów. W „Galerii Ostrołęka” przy pl. Bema 14 oglądać można wystawę twórczości plastycznej mieszkańców naszego miasta, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Każdy uczestnik przeglądu mógł zgłosić dwie prace. Są wśród nich rysunki, grafiki, malarstwo - prace powstałe w latach 2017-2018.

Na tegorocznej wystawie możemy oglądać prace następujących Artystów: Elżbieta Chrzanowska, Maria Mierzejewska, Barbara Zdanowicz, Krystyna Korczakowska-Nosek, Irena Kołakowska, Tadeusz Wisniewski, Elżbieta Niedźwiedzka-Równa, Zbigniew Zajewski, Elżbieta Szczepkowska, Marta Dobkowska, Mateusz Wróblewski, Krzysztof Doda, Lucja Berg, Piotr Malinowski, Barbara Parzych, Luiza Głosek, Katarzyna Sierzputowska, Zbigniew Bobrowiecki, Radosław Jastrzębski, Zenon Kowalczyk, Teresa Piórkowska-Ciepierska, Wioletta Domurad-Pragacz, Dmitriy Vygovskiy.

Wystawa czynna do 24 lutego 2019 r.

Galeria Ostrołęka


Opublikowano: 27 grudnia 2018 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury