Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

NIE CZAS UMIERAĆ - Nareszcie. Długo oczekiwana premiera filmu

Obraz

Pandemia Covid 19 pokrzyżowała plany premierowego wejścia na ekrany kinowe

filmu o agencie „Jej Królewskiej Mości”.

W piątek 1 października 2021 roku

w Kinie Jantar Ostrołęckiego Centrum Kultury, odbędzie się długo oczekiwana kinowa premiera filmu „Nie czas umierać”...

Pandemia Covid 19 pokrzyżowała plany premierowego wejścia na ekrany kinowe filmu o agencie „Jej Królewskiej Mości”. Odwoływanie kolejnych terminów wejścia tego filmu do kin smuciło fanów dobrego kina. W USA premierowy pokaz zaplanowany jest na dzień 8 października a kina europejskie w tym Kino Jantar OCK rozpoczną projekcję tydzień wcześniej.
W piątek 1 października 2021 roku w Kinie Jantar Ostrołęckiego Centrum Kultury, odbędzie się długo oczekiwana kinowa premiera filmu „Nie czas umierać”. Na ekranie zobaczymy jak na prośbę swojego starego przyjaciela Feliksa Leitera z CIA, James Bond bierze udział w misji odbicia porwanego naukowca. Trop prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy i … .
Co dalej, zobaczymy na ekranie kina.

nie-czas


Opublikowano: 30 września 2021 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury