Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

POROZMAWIAJMY PRZY HERBACIE

Obraz

To nasza nowa propozycja na rodzinne spędzenie czasu. Podczas comiesięcznych spotkań będziemy rozmawiać z ciekawymi ludźmi, którzy opowiedzą nam o swojej pracy czy pasji, a także podzielą się nią w sposób praktyczny. Informacje o temacie kolejnych spotkań znajdziecie państwo na naszym FB: Cooltownia...

To nasza nowa propozycja na rodzinne spędzenie czasu. Podczas comiesięcznych spotkań będziemy rozmawiać z ciekawymi ludźmi, którzy opowiedzą nam o swojej pracy czy pasji, a także podzielą się nią w sposób praktyczny. Informacje o temacie kolejnych spotkań znajdziecie państwo na naszym FB: Cooltownia. 

Cykl zapoczątkuje spotkanie z Jakubem Rutką, chłopakiem z Wojciechowic :)
Jakub Rutka to lektor licznych produkcji emitowanych w takich stacjach radiowych jak RMF, Zet, Złote Przeboje, Oko, Radio Wrocław, Eska oraz telewizyjnych: Discovery, National Geographic, TVP, TVN, Puls. Jako głos pojawił się w reklamach marek Opel, Hyundai, Ford, Peugeot, Renault, Telepizza, Modecom, Play, Orlen czy Biedronka. Jest głosem firmy kurierskiej DHL. Jest również reżyserem dubbingu do gry "Play With Me" na platformę Steam oraz filmów animowanych realizowanych na potrzeby kin sferycznych. W sieci głos kanałów MysteryTV, Fangol - Z Boiska do Sieci, ABC zdrowie, WP.
Zapraszamy serdecznie, wstęp wolny!
Cykl sponsorowany przez Stora Enso.


Kultownia, Aleja WP 40


Opublikowano: 27 grudnia 2018 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury