Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MUZYCZNE POGAWĘDKI

Obraz

spotkania z muzyką

Trio fortepianowe należy do najpopularniejszych garunków europejskiej muzyki klasycznej i najszlachetniejszych kameralnych obsad. Repertuar koncertu zawierający pozycje klasyczne, których wartość potwierdził czas uzupełniają aranżacje popularnych przebojów...

spotkania z muzyką

Trio fortepianowe należy do najpopularniejszych garunków europejskiej muzyki klasycznej i najszlachetniejszych kameralnych obsad. Repertuar koncertu zawierający pozycje klasyczne, których wartość potwierdził czas uzupełniają aranżacje popularnych przebojów. Również i tu za każdą z kompozycji kryje się historia opowiedziana dźwiękami trzech instrumentów, będąca doskonałym tematem do rozmowy z publicznością. 

Usłyszymy kompozycje m.in. Arama Chaczaturiana, Manuela de Falli, Edwarda Griega.

Wykonawcy:

Robert Skiera - fortepian

Joanna Okoń - skrzypce

Adam Misiak/Anna Wróbel - wiolonczela

sala widowiskowa OCK, bilet 5 zł


Opublikowano: 18 stycznia 2017 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury