Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KONIE I CEBULA CZYLI THE BEST OF - ZMIANA TERMINU

Obraz

Teatrzyk Gędźba to gwiazdorski kabaret aktorski współtwórców „Kabaretu Na Koniec Świata” i serialu „La La Poland”. Zespół pojawia się w nowej odsłonie i zaprasza na komediowy spektakl „Konie i Cebula czyli The Best Of” w konwencji kabaretowej...

UWAGA - zmiana terminu!
Informujemy, iż spektakl, który miał odbyć się w dniu 2.04.2023 r.  godz. 17.00 zostaje przeniesiony na 7.10.2023 r.  godz. 17.00.
Wcześniej zakupione bilety zachowują swoja ważność.

Teatrzyk Gędźba to gwiazdorski kabaret aktorski współtwórców „Kabaretu Na Koniec Świata” i serialu „La La Poland”. Zespół pojawia się w nowej odsłonie i zaprasza na komediowy spektakl „Konie i Cebula czyli The Best Of” w konwencji kabaretowej. Artyści wracają z kolorowymi, pełnymi abstrakcyjnego humoru show z autorskimi skeczami i piosenkami. W spektaklu abstrakcja łączy się z groteską, sacrum przeplata się z profanum, uwypuklając absurdy otaczającej nas rzeczywistości i komiczne aspekty ludzkiej natury. Wszystko dzieje się w bezpośrednim kontakcie z widownią i zachowaniem dobrego smaku.

W spektaklu 2 kwietnia wystąpią:Wojciech Solarz, Maciej Makowski, Sebastian Stankiewicz,
Monika Mariotti, Zuzanna Grabowska, Robert Majewski, Mateusz Wachowiak.

Scenariusz i reżyseria: Maciej Makowski i Wojciech Solarz
Muzyka i aranżacje: Mateusz Wachowiak


sala widowiskowa OCK, bilety w cenie 70 zł w sprzedaży od 5 lutego w kasie kina, biletomacie i online

konie-i-cebula-afisz-7pazdziernik


Opublikowano: 03 lutego 2023 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury