Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

BEATA BANASIK - ART czwARTek

Obraz

Beata Banasik-wokalistka, autorka tekstów, reżyser. Absolwentka Wydziału Sztuk Widowiskowych w Arras i Konserwatorium Teatralnego w Strasburgu...

Beata Banasik-wokalistka, autorka tekstów, reżyser. Absolwentka Wydziału Sztuk Widowiskowych w Arras i Konserwatorium Teatralnego w Strasburgu, we Francji. Finalistka i laureatka wielu ogólnopolskich konkursów piosenki takich jak:Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Festiwal „Pamiętajmy o Osieckiej” w Warszawie. W 2019 roku w Małopolskim Ogrodzie Sztuki odbyła się premiera jej kolejnego spektaklu pt. „#89”, który był koncertem galowym Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Brała udział w wielu festiwalach i wydarzeniach artystycznych m.in.: Nagroda Literacka NIKE 2018, Gala Wręczenia Nagród Polskiego Radia Splendory 2018. Od 2014 roku jest członkinią Chóru Kobiet. Współpracuje ze Studiem Piosenki Polskiego Radia od początku jego powstania.
 

Plac Bema

beata-banasik1-artczwartek


Opublikowano: 29 czerwca 2021 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury